NikolkaCZE

jakou barvu na vlasy?

Zdravím potřebovala bych poradit jakou si mám koupit barvu na vlasy. Už to mám bohužel odrostle a moje vlasy jsou hnědé takže odrosty mám hněde a zbytek blond a nemám bohužel ted na to abych vyhazovala tolik peněz za kadeřnici. Minule sem si koupila barvu na vlasy to byla nějaka draha barva od Loreal a chytlo mi to do hněda tak bych potřebovala poradit jakou si mám koupit. Díííky

Nejlepší odpověď
Damiana

Chápu to tak, že chceš odrostlé vlasy zesvětlit. V tom případě si musíš koupit zesvětlovač (jestli ti odrůstají hnědé vlasy, kup si takový, který dokáže zesvětlit až o osm odstínů). Nanes na odrosty, nech působit podle návodu, patnáct minut před uplynutím stanovené doby vlasy trochu namoč a barvu rozčeš (opatrně) do zbylých vlasů. Nesmývej dříve, raději později, protože odbarvování probíhá přes otanžové tóny, o které asi nestojíš…:-( Pak vlasy umyj (nepoužívej kondicionér!) a vysuš dobře ručníkem. Potom nanes odstín barvy, kterou chceš na vlasech mít. Jedině tak bude celistvá a bude vypadat dobře. Opět nech působit, opláchni, ošetři k barvě přiloženým kondicionérem, znovu opláchni a hotovo.
Určitě nevybírej mezi levnými značkami, i v „masovce“ vsaď na osvěčené – L'Oréal, Wella, Schwarkopf, Londa… Ale nezapomeň, jestli ti odrůstají tmavé vlasy a toužíš po opravdu světlých, přípravky musíš mít dva – zesvětlovač a barvu (může být i přeliv, ale ten se rychleji vymyje).