MandiceL

Poradíte barvu na vlasy pro zrzky, která vydrží?

Dobry den
pokud se někdo barvíte na zrzavo, tak asi víte, že každý výrazný odstín se do týdne vymeje a už není tak pěkný – občas připomíná až slámu. Narazila jste už nějaká na pěknou zrzavou, která vydrží?

Odpovědi
Monikaklocov

Já se jednou obarvila na zrzavou barvou od Loreal Preference 74 Mango. 13.12 jsem na nabarvila a 4.2 jsem se jí u kadeřnice snažila zbavit tmavě hnědou. Musím říct že ze začátku byla trochu do červena ale asi po týdnu až do té doby než jsem šla na hnědo byla krásně zrzavá. Jestli chcete napište mi mail s já vám pošlu fotky.