Proč se často oslnivě krásné zrzky přebarví na blond, aby nevyčnívaly z davu? Závist okolních žen je pod tlakem donutí?

Zdroj obrázku: http://wallpapers-fenix.eu/full/151216/05­4618274.jpg

  • web s veřejně volně přístupnými pozadími na plochu.

Taky jí mám pro potěchu oka na ploše Windowsu. :)

Odpovědi
ivzez

Rozumné ženy nikomu nic nezávidí
a ty druhé nikoho k ničemu nedonutí.

Nechápu, co na téhlo barvě vidíte krásného, mně se nelíbí.
Mít takovou barvu vlasů, obarvím nebo odbarvím se také.

dubraro

Zrzavé holky se často nelíbí samy sobě, i když se líbí mužům.

Arne1

Nechápu tyhle názory. Ženy se především chtělí odlišovat (to je přece katastrofa když potká jinou ve stejných šatech). A když si některé můžou dělat na hlavě strakatinu ze všech barev dohromady, proč by krásná rezavá měla vadit ?

iceT

Bohužel, většina zrzek takhle zrzavé vlasy nemá ani zdaleka.

Jedna známá o sobě též rozhlašovala, že je, ale měla ve vlasech jen sem tam měděný vlas, ale já jsem ji považovala spíš za špinavou bloncku.t

pepe88

Zrzku jsem neviděl takových 10let. jo pipi dlouha punčocha to pamatuje malo kdo.

dubraro

pepe88:
Tys neviděl reklamu na pokladny Markeeta? To je excelentní zrzka.