NinaAngels

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy. Má s tím někdo zkušenosti?

Kolik stojí prodloužení vlasů? Neměl by někdo typ na kadeřnický salón, kde by mi vlasy prodloužili? Mám vlasy do půli krku a chtěla bych délku asi po lopatky. A jsem zrzka. Dají se vůbec sehnat zrzavé vlasy na prodloužení? A jak to funguje? Na jak dlouho to vůbec vydrží? Děkuji za odpověď ;)

Odpovědi
TONICK

Zdravím, doporučuji kontaktovat a pročíst stránky v odkaze. Tyhle stránky jsem udělal na míru jedné známé, takže myslím, že Vám velmi ráda pomůže. Za obsah zodpovídá ona a čtyři baby z rodiny si u ní nechávají prodloužit vlasy a nikdo si ještě nestěžoval, ba naopak všichni byli nadmíru spokojeni. Doporučuji kontaktovat 🙂

Zdroj: www.delsivlasky.cz