Avatar uživatele
Pavel1212

Názor na blondýnky

Jak máte názor na blondýnky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Afro.minerva: já třeba ne ;{)= to máš to samý jako když se většina dnešních mladých žen vyhejbá fousáčům. Taky to nelze generalizovat.

Blondýnky jsou fajn, jen jsou (od přírody) moc nadržené, a podle toho taky vypadá jejich vkus. Též ten všeobecně vžitý názor o jejich nižší inteligenci nemohl vzejít jen tak zničehožnic. Osobně mám radši brunetky.
Doplňuji:
Beaes: sem patří cokoliv, na co lze srozumitelně odpovědět. Nebo snad ne?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Jen to nejlepší, a proč taková otázka? Řekla bych, že sem nepatří.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

úplně stejný jako na hnědovlásky,brunety atd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Že jsou víc vidět a hodně věcí mají snadnější. Ať si to pánové přiznají nebo ne, tak dávají skoro pokaždý přednost blondýně.

Pro Quentose: Hm, na těch fousáčích něco bude. Já mám osobně ráda pěkně oholené muže. Myslím fousy, ne konto…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A znáte tenhle.....?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mám stejný jako na černovlásky, rezky, obarvený a co já vím, jaký ještě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Znám několik blondýnek, které vůbec nepotvrzují to, co o nich mezi lidmi koluje. Nejsou ani hloupé, ani příliš zaměřené na sebe, be dokonce ani extrémně vyzývavé.
Naopak znám několik brunet, které se chovají doslova jako blondýnky z vtipů.

Jeden můj bývalý kolega nedělil ženy podle barvy vlasů, ale těm hloupým říkal „kukačky“ – podle tehdejší masové obliby v taškách s nápisem Kookai.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jakub

Blondýna se zrzce nevyrovná.Brunetky jsou fajn, ale zrzka je zrzka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fly

Mě se více líbi brunety, asi proto že bruneta sem 🙂 Nerozlišuji, která barva vlasů je hezká nebo ne (nepočítaje zelenou, modrou atd.), ale myslím si, že barvit si vlasy na blond, protože to tak má hodně celebrit, je fakt blbost. Znám holku, která si barví vlas od 11let na blond. Mně osobné se líbí zrzavá barva vlasů, ale blond není špatná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Na reprezentaci a letmé podívání hezké, ale přednost dávám brunetkám… dlouhé černé vlasy + modré oči… dokonalá harmonie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já mám názor na blondýny samý jako třeba na hnědovlásky, černovlásky atd. Také znám pár holek, které jsou blondýny a vůbec nejsou takové, jak se o blondýnách povídá. I když je pravda, jedna moje spolužačka byla pyšná, pořád se předváděla apod. Ale byla to jen ta jedna. Žádná jiná blondýna, kterou jsem znala, taková nebyla. Já sama jsem byla asi na měsíc bloncka a každý mi říkal, že se tak nechovám. Potom jsem se ale zpět obarvila na svou původní barvu-hnědou. Takže já si o nich nemyslím nic špatného. Ale docela by mne zajímalo, proč když jsou nějaké vtipy o ženách, vždy se mluví jen o blondýnách a ty vtipy jsou podle mne dosti neslušné až někdy i vulgární. Toto opravdu nechápu, proč se vždy zaměří na blondýny.. Je to podle mne hloupé..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sára8

No podle mě všichni říkají že blondýnky jsou blbí(přispívá k tomu i mnoho vtipů)Ale to je prostě jen zvyk.nejsou o nic blbější než třeba hnědovlásky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Asi to muselo vzniknout z neopodstatněné závisti.Podle mého názoru by se blondýnky neměly opalovat,opálená hnědá a blond žlutá neladí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek