Mika47

Co přesně znamená odbarvená blondýna?

Odpovědi
marci1

Je to dívka, nebo žena, která si svoji původní přírodní barvu vlasů odbarví na blond. Pokud má vlasy jen světlé hnědé, hnědé a oči modré, nebo zelené, tak to ladí. Horší je to s černými vlasy a hnědýma očima. Již to pak nevypadá přirozeně a hezky.

ponovotny

pokud myslíš tmavovlásku odbarvenou na blond, tak je to téměř vždy snaha o větší sexuální atraktivitu, vycházející z toho, že údajně muž vedle blondýny ztrácí rozum ;)