LůcaDůcaPůca

barva na vlasy

Dobrý den, sháním barvu na vlasy, která je dlouhotrvající a při namočení ( např. zmoknutí) vlasů hned nepouští. chci aby dobře chytla i na tmavé vlasy aniž bych si je musela odbarvovat. A také chci abych si mohla vybrat z hodně odstínů, třeba růžovou.. nevím jestli něco takového existuje protože znám jen v hezkých barvách gelové barvy na vlasy které se po 14 dnech vymyjí a ještě se musí nanášet na odbarvené vlasy. googlovala jsem a nenašla.. Pomoctě prosím :)

Nejlepší odpověď
iceT

Aby se ti barva při zmoknutí nevymyla je důležité ji napřed řádně opláchnout po nanesení,tak dlouho,dokud nebude voda čirá,ale ani tak ti to nezajistí dokonalé vymytí a následné pouště barvy.Nevím jak je to s odstíny,ale na tmavé vlasy světlá barva bez odbarvování asi bude špatně chytat.Není lepší zajít ke kadeřnici,aby ti vlasy bez poškození vlastních vlasů přebarvila?Ka­deřnice disponují mnohem účinnějšími proprietami,než je v obchodech možné koupit.

Další odpovědi
anonym

Zadala jsem do vyhledávače „Barva na vlasy – vzorník“ a vyjela mi spousta možností – od prvního třeba Hair Market, Milaton, Parfums …
Netuším, jaké konkrétně má mít třeba ta růžová barva parametry, ale zkus to opravdu pohledat z této strany. Snad najdeš opravdu to, co hledáš.