Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

barva na vlasy

Dobrý den, sháním barvu na vlasy, která je dlouhotrvající a při namočení ( např. zmoknutí) vlasů hned nepouští. chci aby dobře chytla i na tmavé vlasy aniž bych si je musela odbarvovat. A také chci abych si mohla vybrat z hodně odstínů, třeba růžovou.. nevím jestli něco takového existuje protože znám jen v hezkých barvách gelové barvy na vlasy které se po 14 dnech vymyjí a ještě se musí nanášet na odbarvené vlasy. googlovala jsem a nenašla.. Pomoctě prosím :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3962 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Aby se ti barva při zmoknutí nevymyla je důležité ji napřed řádně opláchnout po nanesení,tak dlouho,dokud nebude voda čirá,ale ani tak ti to nezajistí dokonalé vymytí a následné pouště barvy.Nevím jak je to s odstíny,ale na tmavé vlasy světlá barva bez odbarvování asi bude špatně chytat.Není lepší zajít ke kadeřnici,aby ti vlasy bez poškození vlastních vlasů přebarvila?Ka­deřnice disponují mnohem účinnějšími proprietami,než je v obchodech možné koupit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zadala jsem do vyhledávače „Barva na vlasy – vzorník“ a vyjela mi spousta možností – od prvního třeba Hair Market, Milaton, Parfums …
Netuším, jaké konkrétně má mít třeba ta růžová barva parametry, ale zkus to opravdu pohledat z této strany. Snad najdeš opravdu to, co hledáš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek