EVIL

jAK SI odbarvit nejlépe vlasy? poradte značky

jaké značky by jste doporučily abych si odbarvil cerné vlasy chcu z5 na blond jsme přírodní blondak :) pomohlo byt trebas 2–3 x za sebou odbarvovačem ztahnout barvu a pak to 2× nabarvit na blond? :

Nejlepší odpověď
kropitko

To co popisujete by stačit mělo, já bych to ale svěřila raději odborníkům,,,
No a na rovinu, jestli jsem dobře pochopila, tak jste chlap, tak v tom případě bych to vzala trojkou a bylo by to. Za chvíli vám to naroste a máte po starostech..
Jsem baba a mám delší vlasy, tak u mě je to přebarvování složitější,,:-d

Další odpovědi
ReHu

Jsou přípravky , které dokáží barvu „stáhnout“. Ale vše toto vlasy ničí.
Jak se už píše, pokud jsi muž, vlasy bych ostříhala na krátko a nechala dorůst.
A – nabarvit na blond to nelze. Na blond se odbarvuje. A to vlasům velmi škodí. I pokud jsou přípravky šetrné. Např. Loreal.

kikuše kiki

Já bych doporučila a když jsem holka, tak si najít nějakého dobrého popřípadně oblíbeního kadeřníka ,ci a zeptat se ho ,jí… určitě vám neřekne „já nevím“ a bude to rada od odborníka :)