Petra09

Jakou pouzivate nejradeji znacku barev na vlasy a jaky odstin se vam libi?

Nejlepší odpověď
GM

melír kosmická blona + tmavá čokoláda.

Další odpovědi
Terryle

Měděně červená Henna. Nádherná živá barva, která žije s vlasama. A hlavně je bezva patlat si na hlavu něco, co vypadá a voní jako špenát, ne jako chemička…

pizlicka

i kdyz je mi uz dost pres tricet,mam rada svoji vlastni barvu,tmavy kastan.a na nem dva sedive vlasy::-)ale hlidam bedlive,aby se nemnozily:-))

hanulka11

s tím si nelámu hlavu to je starost kadeřnice jakou mi dá značku /vždy jsem spokojená/
doma nikdy pokusy nedělám

Damiana

Moje kadeřnice míchá vždy nějaké tajemné lektvary – z téhle tuby trochu, z tamté zase něco, ale všechno je to L'Oréal. Výsledný odstín je blond, s takovým béžově šampaňským nádechem a platinovými odlesky.