Veru2000

Je možné, že dostanu alergickou reakci, když si dám barvu pouze na kořínky vlasů a nedojde ke styku barvy s pokožkou?

Ahoj chci si udělat omre, je možné, že dostanu alergickou reakci, když si dám barvu pouze na kořínky a nedojde ke styku barvy s pokožkou?

Odpovědi
iceT

za prvé; i při opatrném nanášení barvy na kořínky nezabráníš styku barvy s pokožkou hlavy

za druhé; ombre se pokud vím nanáší na konečky, na spodní třetinu délky vlasů, takže se k pokožce ani nedostane

za třetí; by ti to měla udělat kadeřnice, co tomu rozumí a počítej s tím, že se ti konečky vlasů stejně vysuší

terry

Jak si chceš dát barvu na kořínky aby nedošlo ke styku barvy s pokožkou?
Víš, kde má vlas kořínky?
A také – nemyslíš ombre? To už je nějakou dobu pasé.