Tabi

Jaký melír/barvu vlasů?

Ve středu jdu s mamkou ke kadeřnici a jdu tam na obarvení vlasů,ale nevím jakou barvou a jestli si mám nechat obarvit celé vlasy nebo jenom melìr.Prosím poradíte mi někdo jakou barvu si mám udělat?Přemýšlím o ombré (tmavě hnědé vlasy s blonďatými konečky),ale ještě nevím.. :-/
(Mám světle hnědé vlasy které jsou dlouhé trošku pod ramena)
Takže kdyby měl někdo nápad na hezký melír/barvu vlasù (aby to nemělo moc křiklavé barvy) tak pište 🙂

Odpovědi
Dane

Ombre je účes, který nesluší každému (stejně jako ofina a morký look). Zůstala bych u jednolité barvy, příp. jemného melíru. Možná by se ti líbily i lokny. Chce to mrknout na nějaké fotky.. Fotogalerie: http://www.sve­tucesu.com/Ar­ticle/ucesy-2014-fotky-fotogalerie-strihy.aspx

anonym

Vždycky, když čtu dotaz, z něhož vyplývá, že tazatel/ka vlastně vůbec neví co chce a ptá se na ´vlastní´ názor, mám na jazyku (vlastně na klábosnici) peprnou odpověď.
:-O
No – zkus tohle – http://www.hap­pyhair.cz/regis­ter/&ref=123 , zaregistruj se, uploadni svoji fotku a zkoušej – co se ti na tobě bude líbit…
😉

marci1

Přiznám se, že se mi ombré nelíbí. Manželka Karla Gotta to měla jen chvíli a za všech stran slyšela, že jí to nesluší. Dej si pěknou tmavě hnědou barvu. 🙂