melír na dobarvení

Dobrý den. Koupila jsem dceři melír, ale ona šla radši ke kadeřnici. Chtěla bych se zeptat,jestli někdo neví, zda bych si s ním mohla dobarvit blond vlasy. Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Jestli jste myslela všechny vlasy,tak opatrně,ať vám nespálí hlavu

Další odpovědi
holčička

Záleží o jaký mělír se jedná a jakou mate barvu,a typ vlasů.Ale kdyby to nebyl veliký rozdíl tak by to konkretně šlo.

ReHu

Teoreticky by to šlo, ale záleží na tom, jesli to je stejný odstín a barva.

masenka

Dobrý den, ráda poradím. Váš dotaz mě zaujal – jsem kadeřnice ;) Jak jste si určitě přečetla v předchozích odpovědích, nezáleží jen na odstínu odrostů (blond), ale i na dorostech, tj. vaše dorůstající vlasy. Také ale záleží na síle peroxidu, který koupený melír obsahuje!(6%; 9%) záleží, o kolik jím lze zesvětlit tónů! Hlavně natírání odbarvovače přenechte na někom jiném, (dcera, kamarádka,…)pokud byste se rozhodla si vlasy odbarvit sama, riskujete ,flekaté' dobarvení, protože si nevidíte dozadu na týl hlavy. Hlavně působení přípravku neustále kontrolujte, přípravek z odrostů řídkozubým hřebenem včešte mírně do konců, aby byl přechod mezi odrosty a dorosty plynulý. Oddělujte slabé pramínky, aby se přípravek opravdu dostal všude! Pokud chcete působení urychlit, (na naposledy natřených částech), foukejte si fénem na vlasy horký vzduch. Mytí bych doporučila 2×, nezapomeňte také na regeneraci; kondicionér – zruší účinek peroxidu. HODNĚ ZDARU!!! 🙂

Pajka.111

Holky, jak jse se sebou spokojené? Mě osobně nejvíc mě trápí vlasy, ty mi zaberou nejvíc času. Docela se mi vlní, tak jsem uvažovala o keratinu. Co myslíte, je to dobrý nápad?

SuzanKa

Ahoj, super způsob je clip in s keratinem. Krásně ti to prodlouží a zahustí vlasy. Je to šetrný způsob. Clip in jsou z pravých vlasů, takže se perfektně udržují. Co myslíš? Já jsem spoko s nabídkou od clip-in-vlasy.eu, tak mrkni :)