Adéla Joon

Chtěla bych se zeptat ohledně meliru a odrostu

Mám odrost asi 10cm už se na to nemužu dívat nevítě někdo kolik asi stojí u kadeřnice dobarvení?? mám uplně čérné vlasy s blond melirem (:

Odpovědi
terry

To se tady asi nedovíš. Záleží na kadeřnici a použitých přípravcích.
Cca od 400 do 1000.
Zeptat se v některém kadeřnictví u vás tě nenapadlo?

hanny 2

Záleží na délce vlasů, ale běž si za tou kadeřnicí,které se povedlo udělat Ti blond melír do černých vlasů – určitě je šikovná a pracuje s kvalitními přípravky,protože většinou to vyjde do zrzava.Ale pokud Tě melír omrzel a nechceš do toho znovu investovat,tak si nech obarvit vlasy na původní barvu!

pusinka50

Vlastní zkušenost a nedávná k tomu: Na mé hnědé vlasy mi kadeřník udělal světlý melír, respektive jen odbarvil vlasy, že na ně dáme jinou barvu a ono se nám to oběma líbilo, tak zůstalo při tom bez další barvy. Za půl roku jsem měla odrosty (vlasy mi rostou hodně pomalu), tak mi zas odbarvil vlasy. jenže se logicky netrefí do těch samých vlasů, takže ze mě byla melírovaná skoro blondýna. Teď jsem si koupila barvu Sayos „Mix černého rybízu“, a měla jsem tmavé vlasy, jenže se to rychle smylo, jak to bylo na skoro blonďaté vlasy a mám opět jako původní hnědé. Dám si na to zas barvu Sayos, je údajně velmi dobrá, asi modročernou. A pak třeba na léto si nechám zas trochu zmelírovat. Platím za to v Hairpointu 1.000 Kč. Ale u kadeřnice to bude o něco levnější, ale bude určitě i stříhat, tipuji tak 600–700 Kč, ale nejlepší je se na to dojít zeptat přímo ke kadeřnici.