sisinec123

Můžu odbarvit vlasy ještě jednou?

Včera jsem si odbarvovala vlasy z černé barvy a chytlo mi to na zrzavou (místy hnědou a někde zůstala ještě černá). Doma mám ještě jeden odbarvovač Syoss 13–0. Mám si je odbarvit ještě jednou? Moc poškozené nejsou. Akorát suché. Ale to by měly masky zpravit.

Odpovědi
Lů18

osobně jsem si odbarvovala vlasy z černé během jendoho víkendu 3×, vlasy nemám vůbec požkozené, takže je to opravdu jenom na tobě. Znám, ale slečnu, která je schopná si během 7 dní vlasy odbarvit z černé na blond, přebarvit na sytě růžovou, to se jí nelíbí a tak si to přebarvi na červenou, to jí chytne tmavě, takže dá znova černou. A za pár dní jde znovu odbarvovat. Neřekla bych, ale že má zničené vlasy, jenom suché.

Drap

Můžeš, kolikrát chceš, ovšem jen do té doby, než všechny vypadají.

iceT

Po odbarvovači z drogerie nemůžeš chtít zázraky, kamarádka tak dlouho odbarvovala, až jí vlasy úplně uschly a odpadávaly od hlavy, musela se nechat ostříhat nakrátko, ale pokud chceš místo vlasů chemlon, tak klidně odbarvuj, ale žádná maska ti vlasy nevrátí do původního stavu.