Grim Reaper

„Ako“ prejsť z hnedých vlasov na ryšavú?

Dobrý deň. Mám stredne hnedé vlasy, rada by som skúsila ryšavú farbu. Najlepšie tak, aby šla celkom dobre vymyť. Chcela by som sa spýtať niekoho kto si vlasy na ryšavo farbí, čo treba spraviť, aby farba vyzerala čo najprírodnejšie – vrátane toho, čo to ovplyvňuje, napríklad obočie (v mojom prípade celkom dosť tmavé).

Predom veľmi ďakujem! LGR.

Nejlepší odpověď
Damiana

Záleží na tom, jaký odstín si vybereš. Pokud od dost světlejší než tvoje původní barva, musíš vlasy zesvětlit a teprve pak nabarvit požadovaným odstínem – permanentní barvou, přeliv by mohl chytnout nerovnoměrně! Vlasy ale budeš muset pravidelně dobarvovat. Jestli chceš tmavší barvu, můžeš vyzkoušet tónovací šampon – je nejpřirozenější, ale nejrychleji se vymývá- nebo přeliv. Obočí vyžaduje ten samý postup – je to ale příliš delikátní, to by měla provést zkušená kosmetička, podle tvé nové barvy. Obočí má být vždy o jeden až dva odstíny světlejší nebo tmavší než jsou vlasy. Pokud ještě nejsi rozhodnuta jaký odstín zvolit, vyzkoušej paruky nebo photoshop. To je záruka!

Další odpovědi
briketka10

http://www.sve­tucesu.com/Ar­ticle/Henna.as­px

tady je odkaz jak získat na tmavých vlasech narezavělý nádech přirozenou cestou, mám nyní tmavě hnědé vlasy, ale dříve jsem používala světle hnědou hennu a vlasy byly světle rezavé, existují různé odstíny a barví dorezata, obočí mám husté a černé, nikdy jsem to neřešila ani netrhala, jestli máte někoho, aby barvu nanesl je potřeba barvu pořádně nanést, není to tak jednoduché jako obyčejná barva, ale výsledek stojí za to ! teď používám šampon na 24 umytí kvůli šedivým vlasům..