smoulinkaq

Mám přebarvene vlasy na červenou. Bude mi na nich držet fialová barva?

ahoj

Odpovědi
Justin1

To nedokážu odhadnout. Je možné, že bez předchozího odbarvení by vznikla nějaká směsná barva.

K čemu je tak důležité používat na vlasy nepřirozené barvy a ještě je obměňovat?

elkon

Párkrát to zopakuj a nebudeš žádnou barvu potřebovat, protože nebude co barvit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

bellllllllll

s tou poslední úplně nesouhlasím, ale taky jsem. zkoušela a řekla bych že podle toho jaký máš odstín vlasů a té červené asi po 3 to aplikaci bude vypadat jako Fialová ale tmavší než má být

Midoc

Pokud jseš mladá, nech si vlastní barvu vlasů. Časté barvení ničí vlasy.
Barvy na vlasy byly původně vyvinuté pro staré báby , které už jsou šedivé.