Avatar uživatele
Weroniq

doporučíte hnědou barvu na vlasy, se kterou jste v poslední době byly spokojeny?

už jsem se skoro dva roky nebarvila doma a teď se na to zas jednou chystám, protože jsem u kadeřnice nebyla spokojená a bylo to drahé, tak chci zas nějakou koupit sama, ale nevím jakou, některé barvy se taky nepovedly, špatně chytaly atd. chci nějaký středně hnědný odstín, třeba i dočervena nebo dorezata

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 4576 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Už asi třicet let vlasy nemám, takže moje doporučení by asi nebyla ta nejlepší,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jak jsem dnes četla i barvení je životu nebezpečné.(zemřela sedmnáctiletá dív­ka)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

vyzkoušela jsem všechny možné odstíny hnědé od Palette. Původní barvu mám světle hnědou – blond a skončila jsem až skoro u černé. Teď jsem zakotvila u barvy WN5 – Zlatá čokoláda. Ani příliš tmavé, ani příliš světlé, vyhovuje. :) Jinak teď jinou nepoužívám, takže s tmavšími bohužel nejnovější zkušenosti nemám :/

Zdroj: http://www.dro­geriemartina.cz/pa­lette-color-barva-na-vlasy-wn5-zlatocokoladovy-50ml,1026105.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ZKUS OD PALETTE NEJDŘÍV ŠAMPON NA 24 UMYTÍ MĚLA JSEM ZLATĚ-ČOKOLÁDOVÝ TEĎ TMAVĚ-HNĚDÝ.BARVA MÁ V SOBĚ ČPAVEK A TO NENÍ MOC ZDRAVÉ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikii

Všechno je teďka nebezpečné…Nejste spokojena u kadeřnice? tak přejděte k jiné určitě vám nabarví vlasy zkušená kadeřnice než vy sama doma. Určitě najdete kadeřnici ktera vam nabarví vlasy dle vaší cenové relaci. Znam kadeřnici co barví aji za 300Kč

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek