Weroniq

doporučíte hnědou barvu na vlasy, se kterou jste v poslední době byly spokojeny?

už jsem se skoro dva roky nebarvila doma a teď se na to zas jednou chystám, protože jsem u kadeřnice nebyla spokojená a bylo to drahé, tak chci zas nějakou koupit sama, ale nevím jakou, některé barvy se taky nepovedly, špatně chytaly atd. chci nějaký středně hnědný odstín, třeba i dočervena nebo dorezata

Nejlepší odpověď
Drap

Už asi třicet let vlasy nemám, takže moje doporučení by asi nebyla ta nejlepší,

Další odpovědi
aramah

Jak jsem dnes četla i barvení je životu nebezpečné.(zemřela sedmnáctiletá dív­ka)

Ella

vyzkoušela jsem všechny možné odstíny hnědé od Palette. Původní barvu mám světle hnědou – blond a skončila jsem až skoro u černé. Teď jsem zakotvila u barvy WN5 – Zlatá čokoláda. Ani příliš tmavé, ani příliš světlé, vyhovuje. :) Jinak teď jinou nepoužívám, takže s tmavšími bohužel nejnovější zkušenosti nemám :/

Zdroj: http://www.dro­geriemartina.cz/pa­lette-color-barva-na-vlasy-wn5-zlatocokoladovy-50ml,1026105.html

briketka10

ZKUS OD PALETTE NEJDŘÍV ŠAMPON NA 24 UMYTÍ MĚLA JSEM ZLATĚ-ČOKOLÁDOVÝ TEĎ TMAVĚ-HNĚDÝ.BARVA MÁ V SOBĚ ČPAVEK A TO NENÍ MOC ZDRAVÉ.

Nikii

Všechno je teďka nebezpečné…Nejste spokojena u kadeřnice? tak přejděte k jiné určitě vám nabarví vlasy zkušená kadeřnice než vy sama doma. Určitě najdete kadeřnici ktera vam nabarví vlasy dle vaší cenové relaci. Znam kadeřnici co barví aji za 300Kč