redhead

Špatná zkušenost s kadeřnicí

Jak je možné, že si tolik lidí stěžuje na kadeřnice a stříhání vlasů? Třeba si řeknou, že chtějí zkrátit o 1 cm a nakonec je to třeba o 4? To je v tomto tolik kadeřnic natvrdlých?

Nejlepší odpověď
anonym

Kvůli jednomu cm bych ke kadeřnici ani nechodila. Pokud má ale zákaznice nějaké přání a vidí v zrcadle, že je kadeřnice moc kreativní, tak se snad ozvu, ne?

Další odpovědi
hanulka11

Ne..... je to v tom, že si neumějí říct, když je začne stříhat – přeci se vidí v zrcadle.

anonym

No a proto raději chodím k holičovi a ne ka kadeřnici a mám to ostříhaný jak chci já.
Doplňuji:
Je též možné, že je to způsobeno tímto:

,_____, takto vidíš 1 sm ty

,_______________, takto kadeřnice

,____________­________________________­____, a takto kluci :))

huxa

také mám raději holiče, nicméně jezdit kvůli ostřihání se dvacet kilometrů se mi nechce.
Také se mi děje, že si řeknu o zakrácení o čtyři centimetry a ona mi to ostříhá v pořádku, ale nakonec mi ufikne ofinu snad o 10cm, takže odteď raději nikam nechodím a hold si nechám narůst vlasy jako michal kolesa :)

pusinka50

Moje řeč. Přišla jsem od kadeřníka předevčírem. Sám mě ujistil, že opravdu ustřihne jen max 2 cm těch na konci ošklivých vlasů, tak, jak jsem si přála. Jen konečky. Ve finále to opět bylo o hodně víc. A ohlídat ho člověk nemůže, protože jednak stříhané vlasy padají do očí a tak je mám zavřené. A jednak on to bere zezhora dolů, zezdola nahoru, zleva doprava a zprava doleva a pořád zarovnává a zarovnává.....až je z toho 5–6 cm. Jak mám vědět, jestli se vrací tam kde už byl nebo to místo stříhá poprvé? Už jsem vystřídala mnoho kadeřníků a u každého dopadám stejně. Teď jsem nechala přes léto narůstat vlasy a zas je mám po ostříhání krátké jako před létem, v životě už je zřejmě nebudu mít delší, protože je vždycky ustřihne, víc než je třeba.

Natty*

Jo, občas na natvrdlé kadeřnice opravdu narazíš.. Ne, že ne.. :/