NikolkaCZE

jak dosahnout červene barvy vlasu

čaute, nevíte prosím někdo jak dosáhnout teto barvy ? Jakou barvu koupit atd. Díky

http://data.whic­dn.com/images/27888149­/dress-gun-red-red-hair-rihanna-Favim.com-415335_large.jpg

http://fc08.de­viantart.net/fs19/f/­2007/287/f/c/Red_Ha­ir_by_Challen­gHer.jpg

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

nelíbí

Další odpovědi
Kamionacka09

líbí

Obcas neni spatna takova zmena ale na tech fotkach je to ruzne nasviceny a vylepseny ale podobne barvy dosahnes kdyz si koupis nejdriv zesvetlovac-pokud nemas blond nebo svetle hnede vlasy rekneme treba od syoss,ten ti vlasy zesvetly a pak dej na ne barvu taky od syoss intenzivne cervena se jmenuje a budes to mit podobny jako na obrazku.

pizlicka

nelíbí

je to neprirozené.

kacka92

líbí

Každý na to má jiný názor mě se to třeba líbí. Dneska už je nuda hnědá, blond nebo černá =) ..prosím Tě, hlavně v žádném případě nepoužívej zesvětlovač jak ti píše ta Kamionacka09, prtž je to už delší dobu a použila jsem ho také a zničí ti to vlasy a hodně vypadávají !!!!!!!! Možná to je individuální, ale nedoporučovala bych. Je to sice dražší, ale zrovna na tenhle typ barvy bych si být tebou došla je kadeřnici, aby si dosáhla výsledku jaký chceš ..z vlastní zkušenosti podle obrázku a nápisu na krabičce ..nejde tomu věřit =))

emka007

líbí