Avatar uživatele
reika

Jakou teplotu máte nastavenou v ledničce a v mrazničce? Měníte ji?

Jakou teplotu máte nastavenou v ledničce a v mrazničce? Měníte ji?

Původní neotázka
Teplota v ledničce a v mrazničce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Alesh před 2831 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

V chladničce mám nastavenou teplotu podle 6 schodu ve sklepě a v mrazáku (-18) oC.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

5°C, resp. –17°C a zatím jsem ji neměnil, leda na začátku, než jsem to vyladil podle svých potřeb. Ladit to jde u mé lednice po 2°C, u ledničky mi 7°C přišlo už hodně, 3°C zase už docela málo, pak už ty jogurty jsou moc studený. 🙂
U mrazáku –15 až –23, dal jsem 17, zas neuchovávám něco nějak šíleně dlouho, čili zatím to stačilo. A ona ta energie taky není zadarmo. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neměním ji. Je tam nastavena teplota, která vyhovuje už několik let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

+8 chladnička kvůli pivu, –15 mrazák. je dvoukompresorová, tak občas i mrazící část vypínám. teplotu měním podle potřeby. když vybavím větším nákupem, mačkám tlačítko menu na shopping. jinak nakupuji denně, takže jí nemám až tak obsazenou, jen pivo je na svém místě stále. za ty peníze by mohla pivo doplňovat zdarma sama 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Mrazničku nijak zlášť neřeším, mám to tak na – 10 až 15 a nikdy se mi tam nic nezkazilo, páč to dřív zblajznu. Al ten měsíc tam vydrží vše. Mám velké štěstí, že jsem si vybral systém „no Frost“, protože mi nic nenamrzá a uspořím elektřinu. Je tam i zóna 0 st., která sice není moc velká, ale uzeninu udrží dobrou 3× déle než dole. Tam mám zeleninu a jiné potraviny, včetně piva. Ze všech tří zón mám vyvevedený digitální teploměr s externím drátovým čidlem. Teplotu upravuju podle aktuální situace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Mražák nechávám tak, ale v lednici přidávám. V zimě začínám na dvojce, v léte na 4 a zhruba po týdnu nebo po velkém nákupu zvyšuju, Kolik má který stupeň stupňů Celsia nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek