Kepler

Sledujete občas pořad „Jak se staví sen“?

Pak jste jistě šokováni těmi cenami za ten sen. Je to opravdu ten nejvýhodnější způsob, jak si vybudovat domov podle vlastních představ? No, výsledek je pěkný a profesionální, ale…? Jak jste si to udělali vy?

Odpovědi
nyjono

Velmi zřídka.
Svůj bydlící sen pořád buduju. Ještě zbývá něco na hypotéce.

Kazatel

Jak se staví sen sleduji tady a nepřetržitě. Mizící odpovědi, celé otázky i zablokovaní uživatelé, mají navodit patrně sen sluníčkově čisté společnosti, v nichž neexistuje skutečna realita.