Curiosity

Jak odstranit mastný flek na stěně?

..otisky ruky od oleje na stěně.. PŮJDE TO NĚČÍM DOLŮ???

Nejlepší odpověď
mosoj

Jeden flek umyjete, druhý uděláte.
Oškrábat, odmastit saponem a přetáhnout alespoň sadrou nebo něčím podobným a vymalovat.

Další odpovědi
Drap

Nejlépe asi pžemalovat. Pokud to memi ,moc vsáklé, jde to vyčistit pomocí kurky staršího chleba.

tom004

Záleží na tom,jaký druh malby je použit. Někdy stačí teplá mýdlová voda.Použít opakovaně.Pokud není problém s opětovnou přemalbou,je lepší použít bílou acetonovou barvu ve spreji,přestříknout mastné fleky,a znova vymalovat.Ale opravdu záleží na rozsahu poškození a druhu malby.