Avatar uživatele
Bublinnka

Jak máte doma vymalováno?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, hanny 2 před 4785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vše je bíle,pouze obývák je sice také bílý,ale na stěnách mám černé,svislé pruhy!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Máme světlé pastelové barvy – oranžová,žlutá,li­la,okrová,kaž­dou samozřejmě v jiné místnosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
myšpulín

Pokoj bíle, kuchyň žlutě, koupelnu a wc modře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Přijel jsem z práce pozdě domu a bylo mi oznámeno, že mám vymalováno. Víc snad popisovat nemusím, barev hrálo moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Kam se kouknu samá bílá.
A dá se s tím v pohodě žít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Obyvák mám meruňkovou barvou,kuchýň žlutou,koupelnu oranžovou ,dětský pokojíček růžový chodbu zelenou,garáž na bílo zbývající 4 místnosti nahoře vymalované ještě nejsou ty se dodělávají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Obývák oranžový, ložnice zelená, můj pokoj bílý ale tapety jsou modré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sejtanka

obývák zelená-karibic,kuchyň-zelená a fialová,ložnice zelená,děcký pokoj oranžová,chod­ba bílá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barusee

Předsíň a obývák s kuchyní meruňkově oranžovou, dětský pokoj světlo zelenou, ložnici bílou a můj pokoj má dvě protější stěny tyrkysové a další dvě vínově fialové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Chodba bílá, ložnice modrá, obývák s kuchyní meruňková. Koupelna bílá – obklady bílá a zelená, WC bílá – obklady světle hnědé.
Stropy bílé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Bílá, všude jen samá bílá. Díky bohu!!! :) Roky jsme doma měli cukrátkově růžový obývák, nikomu se to nelíbilo, ale nikomu se to nechtělo přemalovat. Původní záměr byla krvavě červená, ale nějak se to zvrtlo :) Malovali jsme sami a nějak jsme špatně odhadli poměr bílého základového primalexu a tonovací červené 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

Já: RUČNĚ!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gemiin

S válečkem neumím, maluju štětkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pierre

Můj pokoj černo-
fialový, chodba bíla, kuchyň světle šedá, obývák tmavší šedá, ložnice zelenkavá a v koupelně jsou červené a bíle malé dlaždičky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek