Kepler

Co by pro vás byla v domácnosti největší nepříjemnost?

V případě, že by subjekt odešel bez možnosti rychlé náhrady.

Nejlepší odpověď
marci1

manželka/manžel

Samozřejmě partner, protože domácí elektrospotřebiče si mohu koupit. 🙂

Další odpovědi
Smackdown

manželka/manžel

Tam jsou uchovany data,vypere jako spravna romka i na valše,xD takže se jede i bez elektriky,nonstop.

zjentek

manželka/manžel

Přítelka a můj/její pes!

hapiky

TV, PC nebo internet

Ztráta dat.

luckykubrt

TV, PC nebo internet

Bez počítače bych se mohl tak leda čumět do zdi. Manželku ani TV nemám. Ještě by se dal přežít ten internet, byl bych jenom offline. 🙂

led

manželka/manžel

Pre mňa osobne?nepríjem­ný…vlastný odchod do neba (alebo do pekla?), strata vlastného života…
všetko ostatné, nech je to akokoľvek kruté (v prípade pre nás nenahraditeľných rodinných príslušníkov) sa dá nejakým spôsobom nahradiť ako často čítame, počujeme, či vidíme v médiách

briketka10

něco jiného

Ztráta mého kočičího mazlíčka.
Požár.

aliendrone

něco jiného

Osobně by mne nejvíc nakrklo, kdyby odešel záchod!!! Vana/umyvadlo až potom. I když odchod internetu/PC byl také krušný. Televizi jsem odešel do sklepa sám, stejně jsem se při jejím sledování jen nasíral. A i když ji hardwarově mám v PC, tak už asi rok se po reinstalacích Widlí nenamáhám nainstalovat ovladače.

Celkem mne zajímá, jestli se najde někdo, kdo by želel sporáku. ;) I když pokud bys to formuloval jako „sporák/mikro­vlnka/horkovzduš­ka“, možná by se někdo našel. :)

plebs

něco jiného

Splachovací záchod, odpad-koš na letáky se slevou a láhev Becherovky

Zaibatsu

lednička

anonym

pračka

Viki12

manželka/manžel

Lamalam

něco jiného

Pitná voda, záchod, elektřina, plyn.