D4ni692

Kde můžu prodávat nábytek?

mám doma celkem dost nábytku jak starýho i novýho, a přijde mi škoda to vyhazovat. rád bych věděl, jestli existuje na Pardubicku nebo Královéhradecku nějaký místo, kde tadyto zboží preferujou. Protože nějaký zboží z IKEI by neuškodilo :). Nejlíp něco kolem Hradce a Pardubic. Díky za odpovědi.
Doplňuji:
Já jsem d*bil! :DDDDDDDDD Díky!

Nejlepší odpověď
badisko

a co tak to dat treba na aukro nebo tak nejak …kdyz uz sedis u toho pocitace:D..pocitam ze s internetem problem nemas…:-)

Další odpovědi
briketka10

nejlépe je nábytek dobře vyfotit 5 fotografií
od každého kusu umístit na aukro.cz, nebo
na bazos.cz běžně se tam nábytek dobře
prodává :)
Doplňuji:
marci 1
a víš co se najde za klenoty zrovna
v tom bazaru komody, truhly, skříně
apod.kolik si za ně lidi říkají peněz
jen se občas mrkni :)

anonym

A co takhle dát si inzerát do Annonce? Zkus si tuhle inzertní službu najít na netu a uvidíš, jak se Ti bude zamlouvat.

anonym

tady se dokonce dá nábytek darovat, nebo si najít zdarma za odvoz a nejen nábytek
http://www.ne­vyhazujto.cz/in­dex.php?mod=ho­me

marci1

Ještě stále fungují bazary, kde je možno nábytek prodat. Nakupují tam ti, kteří na tom nejsou po finanční stránce nejlépe.

Honzyn14

Já osobně nejen nábytek, ale i třeba staré oblečení nebo hračky po synovi, prodávám na inzertním webu https://www.bi­ginzerce.cz/ , kde jsem se zatím naštěstí nesetkal s žádným podvodníkem na rozdíl třeba od FB marketplace.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

sanskrybastr

Ahoj. Zkusil bych buď aukro nebo bazos. Právě na bazoši jsme prodávali náš starý nábytek my, když jsme si domů kupovali nový ze https://www.svis­.cz/ Ten starý nebyl nijak zničený, jen se nám už domů nehodil… Prodali jsme prakticky všechen. :)

GABRETA

Vepište odpověď…Prodat lze i takto,v brzké budoucnosti bude spuštěný do provozu nový aukční portál http://www.czau­kce.cz/. Aktuálně (v polovině září 2013) je ve stádiu dokončování, budoucí uživatelé mají jedinečnou možnost ovlivnit budoucí podobu (ve slova smyslu funkce, pravidla, druhy aukcí – jejich nastavení a průběh…) na fóru http://forum.czau­kce.cz/.

Aktuálně to vypadá, že budou vystavitelné standardní aukce jako na Aukru, ale s tím, že bude volitelný pevný, nebo klouzavý konec aukce, bude možné vystavovat holandské aukce, e-shopy budou propojitelné s Aukrem(!), bude umožněno linkování na na vlastní WEB – ať již s dalším e-shopem, nebo s čímkoliv jiným, na stránce aukce poběží odpočet zbývajícího času v sekundách…

briketka10

dobrý :))