dust8

Jaká je dle vás ideální teplota v lednici?

Nejlepší odpověď
annas

!"V chladničce je jako ideální teplota udávána 5° C a v mrazničce –18° C. Podle druhu přístroje se pak teplota uvnitř liší v horní a spodní části chladničky a v jejích dveřích, někdy až o 10 °C.

Pokud si ale pořídíte typ lednice, kde ve vnitřním prostoru obíhá chladný vzduch, např. chladničku s funkcí FreeStore, pak se teplota v různých částech prostoru nebude příliš od nastavené teploty lišit."

https://livin­g.iprima.cz/by­dleni/aby-se-lednicce-u-nas-libilo-8-pravidel-jak-se-o-ni-starat

Další odpovědi
Edison

4 – 7.