mosoj

Na co je 6. smysl u chladničky ?

Nedalo mi to a nahlédl jsem na inet abych zjistil co je to americká lednice. Zjistil jsem, že to je velká nerezová skříň, která prý má dokonce regulaci teploty a má 6. smysl.
Prosím, na co ten 6. smysl u té lednice je ?

Doplňuji:
A těch předchozích pět je na co ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Energetická třída A+, elektronické ovládání, vodní filtr, výrobník ledu, displej,tak to je podle mého těch 5,no a šestý je Total No Frost,což znamená,že se v ledničce netvoří námraza. Pak ještě zůstává otázka,kolik má nesmyslů??!!:-D

Další odpovědi
annas

Domnívám se, že jsou to funkce ledničky.

  1. Standardem amerických ledniček je funkce NoFrost, technologie, která zabraňuje tvorbě námrazy v mrazicí části. Díky tomuto systému nebudete muset vaši ledničku již nikdy odmrazovat, čímž ušetříte jak svůj čas, tak množství elektrické energie.
  2. Dalším plusem je speciální úprava vnitřního povrchu lednice, která zaručuje spolehlivou antibakteriální ochranu.
  3. Některé modely amerických chladniček mají vysoce výkonný ventilační systém, pro zachování rovnovážné teploty.
  4. Mezi další funkce patří například tzv. nulová zóna – prostor, kde vám lednice umožní nastavit si přesnou teplotu a vlhkost. To je velmi praktické zejména pro uchovávání ovoce, zeleniny či měkkých salámů.
  5. U některých modelů najdeme také nadstandardní funkce jako je dětská pojistka či zvukový alarm v případě špatného dovření dvířek.
  6. Některé typy amerických chladniček dále disponují chytrými měřiči, které dokáží reagovat na otevřená dvířka či nově vložené potraviny a přizpůsobit teplotu situaci (někdy bývá tento systém nazýván 6. smysl). Opět se jedná o velmi úsporné opatření, které se vyplatí jak z hlediska spotřeby, tak na delší trvanlivosti uskladněných potravin.

Zdroj: http://www.elek­tromedia.cz/jak-nakupovat-americke-lednice

Lucimia

Tak koukám, že už tu kolegové za mě vše napsali. 🙂 Právě ty funkce se mi líbí, ale vadí mi na ni několik již zmiňovaných věcí. Asi dáme přednost obyč. lednici.