Jarmila

spotřebiče vedle sebe

Mám malou kuchyň, musím mít vedle sebe lednici, sporák a myčku. Poraďte, existuje něco mezi tyto spotřebiče, aby jeden nevadil druhému? Díky za odpověď.
Doplňuji:
Spotřebiče jsou volně stojící, nejsou vestavné.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Lednici vadí ten sporák. Zkuste posunout sporák a dát mezi ně myčku. Jinak se dá koupit taková stříbrná termo izolační folie.

Další odpovědi
www

Tak nějakou izolaci určitě najdeš,
ale co tak přeskládat je do pořadí např.: linka-sporák-myčka-lednice?
Ať ta lednička není vedle sporáku. Samozřejmě nevím, jaká zařízení doma máš..

venkovan

Schází tam ještě jeden spotřebič – nějaký chlap. Ten se vsune mezi lednici a sporák a je vše v pohodě. Pokud se mu na palce nohou připne fáze a nulák (220 V), při upozorněním, že zapneš proud, funguje i jako myčka.

Jarmila

V rohu je lednice, pak 20ti cm skříňka, sporák, druhá 20ti cm skříňka a pak mycí centrum. Místo těch dvou 20ti cm skříněk bych dala myčku. Sporák bych dala vedle lednice a myčku mezi sporák a mycí centrum – kvůli přívodu a odpadu vody. Tak by bylo hned u přívodu vody a odpadu mycí centrum s myčkou. Potom bych potřebovala právě dát něco mezi lednici a sporák – nějakou izolaci nebo něco, ale právě nevím, co. Maximálně se vyšetří 5 cm – stačilo by to jako vzduchová izolace mezi lednici a sporák?