Lucimia

Americká nebo obyčejná lednice?

Kterou máte a které dáváte přednost? Mně se dřív líbila americká, ale slyšela jsem, že je na její velikost málo prostorná, navíc nedávno se příbuzné rozbila (bouchl motůrek) a smrděla několik dnů i po opravě po celém bytě fakt odporně. Také se mi moc nelíbí, že nejde zabudovat do linky do skříně, ale to je to nejmenší. Tak bych teď spíš dala přednost větší jednodveřové lednici, která je nahoře a dole větší mrazák. Jak to máte vy? Máte někdo zkušenost s americkou lednicí? Příteli se dost líbí.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Americká lednice je lednice-chladnička nabytá coca-colou a hamburgery.
Obyčejná lednice-chladnička je ta co mám já. Je v ní ho…o A při vítězství pravice ve volbách nebudu za chvíli sám, co bude mít v ČR takovou lednici.

Další odpovědi
kropitko

Mě se ta americká líbí,ale nevím jestli to není jen proto,že je to atyp…jinak mám doma zabudovanou klasiku..

mosoj

Ježíš já nevím co je americká lednice a také nevím čemu říkáte lednice. Jestli mrazáku nebo chladničce ?

U chladničky je to snad jasné. U mrazáku jsme si nyní kupovali Bosch a jedině No frost. Ono jich v tomto provedení moc není.
Energeticky nejvýhodnější je pultový mrazák, ale uznávám, že do bytovky je to pasé.

dudu

Možná jsem trapný, ale pro mně je zajímavý především obsah lednice a proto bych pro jistotu volil klasiku.

ReHu

Také jsem uvažovala o „americké“ lednici. Je to i taková současná móda. Ale na můj vkus má málo úl.prostoru.
Až dokončím kuchyň mám naplánováno zvlášt lednici a zvlášt mrazák, ale stejný design a otvírání proti sobě. Takže to bude skoro jako ta americká. A protože to bude zvlášt. nebude to výška 180 cm, ale pouze polovysoká.
Zatím mám dole mrazák a nahoře chladničku.

elektrikář

Americká lednice má navíc výrobník ledu musí se k ní udělat přídod pitné vody. Vše záleží kolik ledu vaše domácnost spotřebuje. Pro normální rodinu nebo je to na podnikání. nám stačí mít v mrazáku misky na led. Občas je vyndám nechám povolizt a nasypu do sáčku pro případ návštěvy.