hanka R+

Mužu si v 15 letech udělat řidičak na Motorku ?

a jak ta motorka muže mít silni motor ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.abeceda-autoskoly.cz/Sku­piny-RP/

bude to ta nejslabší do 50ccm

Další odpovědi
Deli

Můžeš, ale jen na „malou“ motorku, tj. do 150 cm3.

Omlouvám se, hanulka má pravdu.

taxio

Ano, už to tu několikrát bylo. mužeš mít 50 ccm max rychlost 45 km/h což sou většinou skůtry(kymco, suzuky) nebo fichtlové (simson s51 enduro, Babbeta, Jawa mustang)A nebo počkej do 16 let a mužeš mít do 125 ccm 100 km/h . To mužeš mít chopper (yamaha xh 125 virago) silniční motorku nebo i enduro.

lexx

ano ale jawa 23 mustang (nebo sport 21) 50 ccm jede běžně 65–70 km/h a na to stačil ŘP sk.M od 15 let, to ještě platí ?

Michálek1245

V patnácti na malou motorku do 50 ccm a provozní rychlosti do 45 kilometrů v hodině. Za mě osobně to nemá moc smysl, když si o rok déle můžeš udělat A1, což je 125 ccm a 11 kW. Rychlostní limity tam (myslím) nejsou a v té ceně už pořídit docela pěkné kusy. Já sám mám doma Yamahu YBR 125 a občas jí provětrám. Jen teď čekám na řídítka a příslušenství z https://bucek­moto.cz/24105-riditka-a-prislusenstvi abych ji mohl trochu poopravit. :)

Broukk

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s elektro skútrem? jak je to například s dojezdem? a jak dlouho se to dobíjí? a vyplatí se to?

Bob2

Můj elektro skútr, kterého mám druhý rok má dojezd okolo 70 km na jedno nabití. Jsem rád, že jsem ho koupil, je to v podstatě bezúdržbové.

Broukk

Poradíte mi prosím, kam se na to zajít podívat? kde koupit elektro skútr?

Bob2

Podívejte se na https://www.ni­uskutry.cz/, já jsem koupil elektro skútr n-sport, je to fakt super, oproti spalovacímu motoru, navíc je velice dobře designově řešený.