HonzaCZCZ

Můžu si v 15 udělat řidičák na Jawu 23? :) předem děkuji za odpověď

Odpovědi
gecco

Ne…
AM, který si můžeš v 15 letech udělat, je omezen objemem do 50 ccm (což J23 splňuje) a maximální rychlostí 45 km/h (což J23 nesplňuje – ta ´umí´ až 60 km/h).

lexx

víte to zcela určitě ? dřív ŘP „M“ platil na motorky do 50ccm a takovej simson jezdil běžně 70 km/h, babetta po úpravách (výměna rozety zadního kola apod) jezdí slušně, nízká hlučnost a spotřeba, dostupné díly…