SpiderRoy

Mohu řídit Jawu Mustang se sk. B ?

Zdravím,chtěl bych se zeptat jestli můžu řídit Jawu 23 Mustang ,když mám skupinu B . Do technického průkazu by se napsalo ,že má konstrukční rychlost 45 km/h , Zkrátka že by se motor nějak přidusil, a výkon se zmenšil tak, aby to mělo jen 45 km/h . Záleží na ccm nebo ne?

Nejlepší odpověď
anonym

cca 1× týdně se tu hlupáci ptají stále dokola na totéž, ačkoliv jim bylo už dávno odpovězeno – viz rekordních 237 odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=skup.%20B

Další odpovědi
bestanswer

Pokud vím, tak kdyby v TP měl max. rychlost 45km/h, tak můžeš.

sevos

Ne.

aramah

Ne,nemůžeš

briketka10

chtělo by to trochu více slušnosti zde !