DomcaCZ

Kolik stojí řidičský průkaz na motorku? (Simson) od 15ti let

Nejlepší odpověď
ondra07

Taky mám v plánu si ho udělat, až si našetřím a v Moravskoslezském kraji jsme našel nejlevnější za 3500 Kč. V průměru to bývá těch 3500–4000 Kč, ale nevím, odkud jsi. :)

Další odpovědi
a.pelcik

Simson se nedá řídit od 15 let se sk. AM,poněvadž má vyšší kontrukční rychlost než 45 km/h. Řidičák AM u nás stojí 3 200,– ale v Praze klidně stojí 6 500,–. Různě se to líší podle toho kde bydlíš…