OuSí

Řidičský průkaz na motorku

Dobrý den chci si dělat příští rok řidičák na 125ccm (v unoru je mi 16let) a slyšel sem že se maji řidičaky o rok posunout? je to pravda? Budou se posouvat už v roce 2012 nebo až 13? A kdyby se posouvaly v roce 2012 a ja bych ho začal již v zaří tohoto roku a zavěrečné zkoušky bych dělal až v březnu půjde to? děkuji :)

Odpovědi
cukrar

Povídá se spoustu věcí,,,, ale ve sněmovním tisku zatím nic není. Zkoušky se dělají dle platnosti zákona z téhož dne, nikoliv z doby kdy jste začal kurz. OK, stačí takto?

Jana5678

Já jsem zdědila chatu po mém dědečkovi a vzala jsem si hypotéku na její rekonstrukci. Bez ní by mi trvalo léta, než bych jí celou opravila. Na chatu jsem se nedávno přestěhovala a musela jsem si pořídit <a href=„https:/­/www.dopravniz­naceni.com/“>zde</­a> panoramatické zrcadlo, aby se mi lépe vyjíždělo z mojí zahrady na hlavní silnici.