Co můžu řídit za motorku když mám řidičskký průkaz skupiny A1 s dodatkem 150

Nejlepší odpověď
Drap

Jakoukoli s obsahem do 150 cm3

Další odpovědi
Musuko

Číslo „150“, uvedené na zadní straně řidičského průkazu, je harmonizační kód, který omezuje skupinu A1 do obsahu 50 ccm (§ 11a vyhlášky MD č. 31/2001 Sb. ve znění novel). Takovýmto způsobem je vyřešen zápis původní skupiny řidičského oprávnění pro řízení malého motocyklu s maximálním obsahem 50ccm (M). V žádném případě to neznamená, že držitel tohoto oprávnění může řídit motocykly o obsahu válců do 150 ccm !

Zdroj: http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/ho­me/magistrat/jak_si_­zaridit_mhmp/do­pravne_spravni_a­gendy/registr_ri­dicu/jak_si_za­ridit_mhmp-dopravne_sprav­ni_agendy-registr_ridicu-nejcastejsi_do­tazy_z_oblasti_re­gistru.html