15 let-řidičák

Dobrý den, nevíte, na co si můžu udělat v 15 letech řidičský průkaz? a jaký?

Nejlepší odpověď
chudst

Řidičský průkaz se vydává se na základě udělení řidičského oprávnění osobě, která dosáhla věku stanoveného zákonem, tzn. osobě starší

o 15 let pro skupinu AM
o 16 let pro skupinu A1
o 17 let pro skupinu T a podskupinu B1
o 18 let pro skupiny A s omezením, B, B+E, C, C+E a podskupiny C1 a C1+E
o 21 let pro skupiny A bez omezení, D, D+E a podskupin D1 a D1+E

Tudiz vas se tyka: ridicak AM: motocykl do konstrukční rychlosti 45km/h nebo obsahu 50 ccm.

Zdroj: http://ridicske-prukazy.info/ri­dicsky-prukaz.html

Renikled

Zdravím, nemáte náhodou někdo koupený elektro skútr? můžete mi poradit s jeho výběrem?

Bob2

Já jsem ho koupil pro manželku, ale převážně na něm jezdím já do práce, je to super, opravdu velice rychlý rozjezd do křižovatky, a náklady na provoz minimální.

Renikled

A jaký jste koupil? jak daleko dojede na jedno nabití? a kolik to tak stojí?

Bob2

Koupil jsem si elektro skútr https://www.ni­uskutry.cz/msport, jsem s ním opravdu spokojen, hlavně s jeho výkonem oproti klasickému benzinovému skútru. Na jedno nabití dá až 100 km.