Lilinka B

Ridicak na motorku

Chtěla bych si udělat ridicak na motorku. Je mi 16. Jakou mohu mít motorku? Klidně dejte i odkaz. Kolik me bude ridicak stát?

Odpovědi
anonym

Můžeš si udělat A1 a řídit:

  • lehké motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj o výkonu nejvýše 11 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,1 kW/kg a se zdvihovým objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 125 cm3,
  • tříkolová motorová vozidla o výkonu nejvýše 15 kW,
  • čtyřkolová motorová vozidla o výkonu motoru do 15 kW, s hmotností v nenaloženém stavu do 400 kg a se zdvihovým objemem spalovacího motoru do 125 cm3.