Avatar uživatele
anonym

muzu zacit delat ridicak v 17-ti letech?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? baghira, Prd CZ před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Martina S.

Já jsem ho také dělala v sedmnácti, i jízdy a závěrečné zkoušky a dostala jsem řidičák až když mě bylo 18. A to mě bylo skoro až za 2 měsíce po kurzu, ale už je to přes 15 let. Dnes už je to asi jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Ano, ale v den zkoušek ti musí být 18

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

Dr.Axl a ja zase zklamu tebe, prostuduj si zakon 247/2000 Sb. §13 , kde stoji, ze zadatel musi dosahnout predepsaneho veku ke dni ukonceni vyuky a vycviku, s vyjimkou tech, co delaji ridicak v ramci skoly, ti mohou delat zkousky i drive…
Doplňuji:
hykam: na traktor muze dostat ridicak v 17-ti letech i kdokoli jiny, nez student zemedelske skoly, protoze skupina T je od 17-ti let…

Upravil/a: lukas.zmizik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ad Michal Kole, nerad vás zklamu, ale pouze držení ŘP je podmíněno plnoletostí.
Zkoušky jsou v režimu autoškoly za přítomnosti instruktora a zkušebního komisaře, na nichž je právní odpovědnost.
Takže pravdu tentokrát má Martina S.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Můžete, ŘP vám vydají až vám bude 18 let.
Studenti zemědělských škol dostanou ŘP již v 17 ale pouze na traktor. Skupinu B jim přidají až po dovršení 18 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Jediná správná odpověď je od
lukas.zmizik

a to má jen 2 body. Proč se udělují body za špatné odpovědi?
Děkuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

můžeš, ale řidičák dostaneš až v dovršení 18 – ti let a teď je to snad už i tak ,že v den zkoušek ti musí být nejméně 18 a jeden den!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek