Domcaz

Jaký mobil koupit? Moje požadavky po kliknutí..

velký displej, dobrý fotak, android i iphone, výkon! aby jeli 3d hry, vzhled nějak nenápadný, třeba nějakýho černýho hranáče. To je asi vše co bych chtěl.

cena kolem 6000 za použitý, nový nekupuji..
Doplňuji:
// beru androin i iphone..

Odpovědi
Marast

mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-i9100-galaxy-s-ii/‎
Doplňuji:
Samsung Galaxy S II

huxa

Použité zboží nemá vždy stejnou cenu, PŘEKVÁPKO! :))

MocacekCZ

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-mini-pro/

Já ho koupil nový za 3300

Bedy

Jeslti požadujete výkon, tak by bylo lepší jít do mobilu s Windows Phonem – Android je celkem náročný systém na výkon (proto se taky dělají mobily s čtyřjádrovými procesory, aby ten mobil s Androidem běžel svižněji). Výhodou mobilů s Windows Phonem je i portál Xbox ve Windows Marketplace, kde jsou opravdu kvalitní pořádný hry.
A aplikací pro Windows Phone je taky dost, je z čeho vybírat.

Můžu doporučit konkrétní mobily Nokia Lumia 900 nebo výkonnější a novější Noka Lumia 820 (našel jsem na Sbazaru za 6200Kč použitý). Jinak foťáky má Nokia nejlepší, protože používá čočky od Carl Zeiss a právě kvalitní čkočky dělají fotky kvalitními.

Samasung Galaxy SII nemá mechanickou spoušť foťáku a grafická nadstavba Androidu od Samsungu je takový nepřehledný balast, myslím si, kdybyste nechtěl Windows Phone, že by bylo lepší jít do iPhonu 4.

marek.29

www.bazos.cz

anonym

zkus www.pandawill.com … sice nejsou použité, ale jsou to cenově velmi výhodné Android telefony … nahoře na stránce si cenu přepni na CZK (české koruny)

Teď zrovna je tam telefon dvoujadrovy, 4" displej, Android 4.1 za nějakých 1600 Kč … čtyřjádrové se tam dají koupit do 4000 Kč

http://www.pan­dawill.com/hap­py-hour
Doplňuji:
tady jsou telefony které jsou na výkonostní špičce a zvládnou jakoukoliv náročnou aplikaci nebo hru (3D benchmark Epic Citadel dávají ta jejich 4 jádra na hodně slušných 60fps) … odkaz na 4jádrové Androidy do 4500 Kč http://www.pan­dawill.com/mo­bile-phone-c1/android-os-phone-c551.html?pho­ne_cpu=254&pho­ne_os=262&pho­ne_ram=162

MacinaN

Můžu se zeptat, proč nechcete nový mobil? Ty použité většinou bývají sice levnější, ale taky dost zpomalené, a tak obvykle nevydrží déle než rok. Pokud jsou u vás problém peníze, tak by mohla pomoci rychlá půjčka. Když kouknete na tyhle nabídky – https://www.le­takomat.cz/fi­nance/rychle-pujcky-ihned-na-ucet – tak zjistíte, že se dá vybrat i celkem výhodně :)