peterd108

Jaké jsou nejhezčí motivy na android zdarma?

Odpovědi
Bedy

Takto to řeknu – každý máme jiný vkus. Dlaždice na Androidu nejsou jako na Windows Phone.
Doplňuji:
Pokud se Vám moje odpověď nezdá, můžete ji kliknutím na tlačítko Nahlásit nahlásit k posouzení. 🙂

Motivů jsou mraky mrakoucí, každý máme prostě jiný vkus, já jsem jen napsal, který motiv se mi líbí, ačkoliv si ho tazatel pro svůj mobil asi nestáhne.
Mimochodem – kde tady píšu o Nokii?

Děkuji 🙂

mojitek

Bedy,Vy už mi připadnete jako obyčejný spam.Nechte už ten Windows a Nokii chvilku odpočinout
Doplňuji:
v každá diskuzi tlačíte windows a Nokii.A ty dlaždice jsou spojovány s Nokií(s win­dowsem) .Mimochodem tazatel se ptal na úplně něco jiného.