Alesh

Jaký si mám koupit mobil?

Už řadu let používám https://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-6700-classic/ a vcelku mi postačuje. Už má ale dost nalítáno, tak zvažuji, že ho vyměním. Co byste mi doporučili? Mobil mám v podstatě jen na volání a sms. Kdyby měl wifi určitě bych se nezlobil. Určitě chci, aby byl malý (vešel se do přední kapsy u kalhot) a byl kompaktní (žádné výsuvné nebo výklopné části). Určitě bych se rád vešel do několika tisíc Kč.

Odpovědi
Kepler

Jestli ti stačí jednoduchý mobil, pak bych se na nějaké výsuvné a výklopné části vůbec nebral ohled. Výhodu to má v tom, že display je poměrně velký, aniž bych musel nosit sebou nějaký panel. Mám véčko od Alcatelu, který se mi vejde i do nejmenší kapsičky u košile. Ve sklopeném stavu je display perfektně chráněný. Stál mě jenom 1200 a má i středně kvalitní foťák.

Edison

Žádný! Jinak přístrojů jsou mraky a mraky. Tady těžko radit.