DusanOrlik

Poraďte: Jaký mobil si mám koupit?

Zdravím,chci si koupit mobil,jenže nevím jaký,neboť chci aby mobil měl:

  • Bluetooth,Rádio,Web (popř. WiFi),Foťák (aspoň od 3 Mpx.,hodně poslouchám hudbu,rád brouzdám na netu v mobilu (tak kdyby šlo v tom mobilu dobře facebook či youtube),cena mobilu by měla být do 3.500 kč,značka mobilu musí být SAMSUNG nebo NOKIA a nevím,zda si vybrat dotykáč nebo normální s klavesníci.Mě láká koupit si nějaký mobil dotykáč,ale přátelé mě říkají že je to blbé.Co myslíte vy? Jaký je lepší? Třeba mobil dotykový s klávesnicí? Prosím o každého o názor.Díky

Nejlepší odpověď
martin14

http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/sam­sung-galaxy-ace-s5830i-la-fleur/

Třeba tohle

Další odpovědi
www

To co potřebuješ, zvládne klasický mobil bez OS a dotykového displaye.
Hlavně za ten displej se zbytečně platí peníze navíc a jeho rozlišovací i další parametry budou ve tvé cenové relaci jen mizerné.
Volil bych proto klasiku, najdeš u obou značek (předpokládám).

Kamionacka09

Doporucuji ti Nokii X3–02,splnuje vsechno co si chtel a jak se nemuzes rozhodnout jestli klavesu nebo dotykac tak tahle je napul,displej dotykovy a psani na klavesach a nemusis se rozhodovat:)

Stanislav

To je snad tvoje věc, ty se musíš rozhodnout.

DZetko

Zkus tohle – http://www.no­kia.com/global/pro­ducts/phone/lu­mia920/
a nebo tohle – http://www.no­kia.com/global/pro­ducts/phone/lu­mia820/ .
Nokia Lumia 920 má nejlepší foťák a best stabilizaci, bezdrátové nabíjení a dlouhou výdrž baterky. Lumia 920 byla představena a v prodeji bude asi v říjnu.
Nokia Lumia 820 nemá tak dobrou stabilizaci, ale má Wireless Charging (Bezdrátové nabíjení) a asi taky dost dlouhá výdrž baterky. Prodej Lumia 820, taky v říjnu.