eldrcz

Jaky či ktery mobil si mám koupit?

Dobrý den,ctěla bych se zeptat jaký mobil do 5000 tisic i méněně je vhodný aby mě to stíhalo hru minecraft,instagram a podobný aplikace a hry.

Zatím sem přemýšlela nad tím to mobilem IGET BLACKVIEW ALIFE P1 PRO pokud s ním někdo máte zkušenosti tak
mi napište jestli je rychlej internet a aby to ztíhalo hry atd…
DĚKUJI :D

PS: OMLOUVÁM SE ZA CHYBY POKUD TAM NĚJAKÝ JSOU,PROSÍM VÁS NEKOMENTUJTE MI TY CHYBY DĚKUJI

Odpovědi
UltraFan

Tak mobil, který jsi napsala bych osobně určitě nekoupil. Jako značka IGET fakt nevím co je, nedůvěřoval bych tomu. Do 5.000 bych koupil nějakého staršího samsunga, který všechny tebou zmiňované aplikace utáhne 😉
Mrkni na tenhle : https://www.al­za.cz/samsung-galaxy-j5-sm-j500f-cerny-d2780192.htm?o=14

unnamed

Osobne by som nebral mobil od nie veľmi známej značky..Taktiež ani do Samsungu by som nešiel pod 5000 (po pár týždňoch sa môže zasekávať).
keď čínu tak Xiaomi RedMi Note3 2/16gb (s odtlačkom prsta na zadnej strane),Huawei P8Lite.
ďalej nie sú na zahodenie aj staršie Sony Xperie z rady Z (Z,Z1,Z2)

Gagina

5000 je taková ta hranice, kdy se dělí ty lepší a horší telefony. Za mě bych doporučil: Alcatel Idol 3 za 4960 Kč, Huawei P8 Lite za 4895 Kč nebo Lenovo P70 za 3660 Kč. Zdroj: http://www.nej­lepsiprodukt.cz/nej­lepsi-mobilni-telefony/