registronic

Jaký mobil do 5000 Kč vybrat 13leté dceři?

Dobrý den, jaký mobil vybrat dceři do 5000 korun? Bude na něm chtít hrát hry, hledat kešky, občas něco vyfotit.
Tarif s internetem nemá, takže LTE neřeším.

Nejvíce mě zaujal LENOVO A7000 – mrzí mne ale slabší foťák.
A dále DOOGEE F3 – tam se mi nelíbí slábá vestavěná baterie a že je to pochybná firma.
Nevíte jak je to s výměnou vestavěné baterie?

Děkuji za rady.

ADD: Můžete mi tedy poradit nejlepší telefon na hry do 5000 korun?
Doporučovat mi Samsung s 1GB RAM je trochu kontra :D.
Jak u toho LENOVA A7000 funguje upravený android, zpomaluje to chod telefonu?

Odpovědi
Muffz

Vymena vestavene baterie v servisech, popr. s trochou sikovnosti a naradim doma. Ja mam v HTC baterii 5 roku a je jako nova (vydrz 6–7 dni), takze to bych moc neresil.

Ten Lenovo vypada v pohode, slabsi fotak no. Akorat nevim, jestli je to pro trinactiletou holcicku s malyma rucickama dobra volba.
Osobne bych doporucil Samsung Galaxy Core Prime G360, takova klasika, kterou se nic nezkazi. Je maly, dobre zpracovany a vykonem neurazi.

//edit: Koukam narazka na 1GB RAMek. Pokud vase dcera zaplni cele giga, tak se mi ozvete :) .
Pokud hledite jen na cisla a ne na to, jak mobil umi s temi cisly pracovat a vyuzivat je, tak si kupte Lenovo A806. Vyuzijete sice tak 1/4 az 1/2 vykonu (protoze vic aplikace vyuzit nebudou umet), baterka vam odejde po par hodinach, ale budete mit prece osmijadro a 2GB pameti, to je nejlepsi!

anonym

Dětem bych telefon na hry nekupoval,jsou lepší zábavy i když se pak někteří cítí asi méněcennými,když nejdou s dobou.
Kupte jí takovej telefon,kterej se jí bude líbit,a at jde s váma do obchodu.
jděte do obchodu a tam vám rádi poradí.

LuCas56

Řekněte jí si může vybrat mobil do 5000… Ať si vybere sama :)

BANAN93

Já mam taky HTC a jsem s ním spokojen … baterie teda vydrží když s tím člověk furt blbne jen jeden den – má to 1800 MAh – ale to tomu dávám fakt zabrat o2 TV go a HBO go čumim furt a poslouchám hudbu při procházkách se psem a Facebook… když jen volám, sms, facebook, a sem tam hudba – vydrží cca 3 dny

arachis

Dvě možnosti,dejte ji limit ať si vybere sama. Nebo se vybavte trpělivostí a hledejte něco s dobrou výdrží baterie, solidním foťákem, slušnou grafikou nejnovějším systémem apod. Já bych si asi nekoupila mobil jinde než u O2. Ceny mají dobré,zaručeně český trh a docela vstřícné reklamace.A nebojte se,blokace operátorů už snad ani neexistují. A vždy se dá na to zeptat,no ne?

Kaja95

Lenovo A 916. Stojí kolem 3000 ,– a má za tu cenu nadstandartní výbavu. Taky jsem si ho pořídil místo HTC EVO 3D, který už mělo zastaralé funkce… :)

nosahosa

Přidal bych pár stovek a zval tenhle, má ho kolegyně a je s ním spokojená. :)

https://www.ma­ll.cz/pda-smartphone/samsung-galaxy-j5-j500-cerna?v=811411&­utm_source=zbo­zi.cz&utm_medi­um=cse&utm_cam­paign=EF&utm_con­tent=pda-smartphone&ut­m_term=811411

Tobbycz

Model Lenovo A7000 bude za tuto cenovku nejvhodnější. Fotoaparát je „megapixelově slabší“, ale ne megapixely bych se nedíval, na ty se nehraje. Důležitá je kvalita snímače.

Vojta, Lenovo Ambasador

Lenovo neni nikdy spatna volba, ale zkuste pohledat trosku na internetu jak dobrou ma gps ten konkretni model kdyz uz to ma na kesky.
Mel jsem Lenovo p780 a tam byla gps hrozna ± 20m.
Ted mam Lenovo Vibe z2 a gps ukazuje i v dome s presnosti tak na 2 metry.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.