Avatar uživatele
registronic

Jaký mobil do 5000 Kč vybrat 13leté dceři?

Dobrý den, jaký mobil vybrat dceři do 5000 korun? Bude na něm chtít hrát hry, hledat kešky, občas něco vyfotit.
Tarif s internetem nemá, takže LTE neřeším.

Nejvíce mě zaujal LENOVO A7000 – mrzí mne ale slabší foťák.
A dále DOOGEE F3 – tam se mi nelíbí slábá vestavěná baterie a že je to pochybná firma.
Nevíte jak je to s výměnou vestavěné baterie?

Děkuji za rady.

ADD: Můžete mi tedy poradit nejlepší telefon na hry do 5000 korun?
Doporučovat mi Samsung s 1GB RAM je trochu kontra :D.
Jak u toho LENOVA A7000 funguje upravený android, zpomaluje to chod telefonu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Awe před 3076 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Muffz

Vymena vestavene baterie v servisech, popr. s trochou sikovnosti a naradim doma. Ja mam v HTC baterii 5 roku a je jako nova (vydrz 6–7 dni), takze to bych moc neresil.

Ten Lenovo vypada v pohode, slabsi fotak no. Akorat nevim, jestli je to pro trinactiletou holcicku s malyma rucickama dobra volba.
Osobne bych doporucil Samsung Galaxy Core Prime G360, takova klasika, kterou se nic nezkazi. Je maly, dobre zpracovany a vykonem neurazi.

//edit: Koukam narazka na 1GB RAMek. Pokud vase dcera zaplni cele giga, tak se mi ozvete :) .
Pokud hledite jen na cisla a ne na to, jak mobil umi s temi cisly pracovat a vyuzivat je, tak si kupte Lenovo A806. Vyuzijete sice tak 1/4 az 1/2 vykonu (protoze vic aplikace vyuzit nebudou umet), baterka vam odejde po par hodinach, ale budete mit prece osmijadro a 2GB pameti, to je nejlepsi!

Upravil/a: Muffz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dětem bych telefon na hry nekupoval,jsou lepší zábavy i když se pak někteří cítí asi méněcennými,když nejdou s dobou.
Kupte jí takovej telefon,kterej se jí bude líbit,a at jde s váma do obchodu.
jděte do obchodu a tam vám rádi poradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuCas56

Řekněte jí si může vybrat mobil do 5000… Ať si vybere sama :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Já mam taky HTC a jsem s ním spokojen … baterie teda vydrží když s tím člověk furt blbne jen jeden den – má to 1800 MAh – ale to tomu dávám fakt zabrat o2 TV go a HBO go čumim furt a poslouchám hudbu při procházkách se psem a Facebook… když jen volám, sms, facebook, a sem tam hudba – vydrží cca 3 dny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Dvě možnosti,dejte ji limit ať si vybere sama. Nebo se vybavte trpělivostí a hledejte něco s dobrou výdrží baterie, solidním foťákem, slušnou grafikou nejnovějším systémem apod. Já bych si asi nekoupila mobil jinde než u O2. Ceny mají dobré,zaručeně český trh a docela vstřícné reklamace.A nebojte se,blokace operátorů už snad ani neexistují. A vždy se dá na to zeptat,no ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kaja95

Lenovo A 916. Stojí kolem 3000 ,– a má za tu cenu nadstandartní výbavu. Taky jsem si ho pořídil místo HTC EVO 3D, který už mělo zastaralé funkce… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nosahosa

Přidal bych pár stovek a zval tenhle, má ho kolegyně a je s ním spokojená. :)

https://www.ma­ll.cz/pda-smartphone/samsung-galaxy-j5-j500-cerna?v=811411&­utm_source=zbo­zi.cz&utm_medi­um=cse&utm_cam­paign=EF&utm_con­tent=pda-smartphone&ut­m_term=811411

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tobbycz

Model Lenovo A7000 bude za tuto cenovku nejvhodnější. Fotoaparát je „megapixelově slabší“, ale ne megapixely bych se nedíval, na ty se nehraje. Důležitá je kvalita snímače.

Vojta, Lenovo Ambasador

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Lenovo neni nikdy spatna volba, ale zkuste pohledat trosku na internetu jak dobrou ma gps ten konkretni model kdyz uz to ma na kesky.
Mel jsem Lenovo p780 a tam byla gps hrozna ± 20m.
Ted mam Lenovo Vibe z2 a gps ukazuje i v dome s presnosti tak na 2 metry.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2191 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek