Keyna

Můžete mi poradit mobil?

Dobrý den, můžete mi poradit mobil pro bratra? Není nijak náročný, nefotí, nenatáčí. ALE hodně často využívá youtube na sledování videí a také poslech hudby. Takže tímhle směrem by měl by být dobrý. Chtěl by na něj obal tak aby nebyly reproduktory vzadu kde bude kryt. Měl by mít velkou paměť, jelikož také si stahuje do mobilu knížky. Cenově tak do 3.000,–-3.500,– Je něco takového? Děkuji

Odpovědi
Petr1491

Ahoj, danému obrou se delší dobu věnuji a doporučuji pár korun připlatit a koupit o něco dražší telefon. Jinak nebude stát jeho kvalita za moc – baterie moc nevydrží, obrazovka nebude moc kvalitní, to stejné fotoaparát atp.
V současné době doporučuji Huawei P Smart, recenzi si můžeš přečíst tady: https://www.tes­tado.cz/recen­ze-huawei-p-smart-dual-sim/
Byl zlevněn a je to slušný kus.

klob1

Přesně nepomohu, jen to, že dnes těch mobilů je dost poruchových. Pokud mu na tom záznamu záleží, tak ani nekupovat extra vnitřek místa v mobilu, ale spíš možnost velké externí paměti a svelkou rychlostní třídou. Já mám takovou již zkušenost. Před Vánoci koupeno více mob, a ve smes špatné, většina vrácena. Iget bv 4000 nesmí se používat nic z běžných aplikací, jinak zkápne systém a následná reklamace je neuznána. Co zatím funguje je Blaunpunk o proti jiným pár stovek a maká hned, bez žádných problémů. A zvládá úplně vše. Měli jsme i za 10tis a šel během pár dní dokytek. Navitel také zlobí. Hammer za 5 tis. dnes okolo 3 tis.Také už má mouchy ty první byli v pohodě, ale co se ten samý vyrábí dnes, no už také vraceli známí. Zkoukni recenze, ale ne přímo u obchodníka, ale některé všeobecné. Nejlépe si dojít někam a vyzkoušet, vzít si, co bude pouštět a hlavně zkontrolovat konektory, aby byli standartní, do některých tel. se dnes nedostane běžný konektor. Pokud by chtěl pouštět dál třeba zvuk. Také si osobně vyzkoušet rychlost toho internetu, co mobil zvládne ve skutečnu a ne jen na píře. Dnes výrobci dost udávají rychlost, ale ta rychlost mobilu to neumí ani. Kolikrát je dost pomalé načítání o protoi starému, kde rychlost i na pomalém je rychlejší. Někdy udávají síť, ale ta síť v té rychlosti to neumí. Pozor i na pásma! Ono LTE, 3G, 4G bývá úplně jinde nežli je potřeba. Nebo operátor má. To samé je přenos signálu, že v místě, kde signál je silný, tel úplně spadne a nedá se volat. A vezme se úplně starý tel a signál jede na plno a v pohodě.

orestez

Zajděte do Mironetu nebo podobného specializovaného kšeftu a řekněte cenové rozmezí. Nabídne vám skvělý malý plochý počítač který zvládne vše. A ještě ušetříte, takže k tomu kupte pevné pouzdro! ! Které je důležité stejně jako hodnota mobilu. A ještě vám zbude na levnější SD. Fakt.

Dochy

Na knížky nepotřebuješ extra velkou paměť. Myslím, že u žádného „chytrého“ telefonu se nebudeš muset s knihama omezovat omezovat (řádově stovka se vejde do kteréhokoli bez nějakého omezování, několik set by mohlo omezovat kapacitu vnitřní paměti – sdílené s aplikacema, fotkama apod…, řádově tisíce až desítky tisíc knih se vejdou na případně přidanou SD kartu).