zzzlatokopka

Jak zavolat, aby volaný neviděl mé telefonní číslo?

Mám Tesco mobil a podřebuji z něj zavolat na mobil, nechci, aby ten komu volám znal mé číslo a mohl mi volat zpět. Je na to nějaké předčíslí, které vložím před číslo? Funguje u všech operátorů stejné, nebo má každý svoje?

Předem děkuji za odpovědi:-)
Doplňuji:
Všem děkuji, křížek 31 křížek funguje:-)

Nejlepší odpověď
briketka10

nezáleží na tom, jakou máš SIM
v nastavení telefonu si dej skrýt
číslo,
nebo v nastavení volání mám na
Nokii
odeslat id. volaj. Ano zruš na Ne
a nikdo neuvidí Tvé číslo potom,
ale nezapomeň znovu vrátit zpět

Další odpovědi
gecco

Dočasně – pro jednorázové skrytí vlastného čísla – zadej volané číslo ve tvaru:
Pro trvalé skrytí (všechny odchozí hovory) – nastavení je ve webové samopobsluze a nebo přes operátora.
Doplňuji:
Sorry…
31 funguje u O2, Vodafone udává jen operátora, T-mobile má kó #31# (a, samozřejmě, i Samoobsluhu nebo operátora).

anonym

V NASTAVENÍ V TELEFONU BY TO MĚLO BÝT,
skrýt ČÍSLO.

brillant

Mělo by stačit jen zadat #31#tel_číslo.
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=jak+skr­%C3%BDt+%C4%8D%C3%AD­slo&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=skr%C3%BDt%20%C4%8D­%C3%ADslo

Agneta

Vlož jinou SIMkartu:D

suaeda

Jak uvádí ostatní jde to snadno nastavit. Sám jsem to také dříve vyzkoušel. Dnes naopak mám na mobilu skrytá čísla zablokovány.

Silwer

Z okna.. To nemá nikdo šanci zjistit Vaše tel. číslo ;)

gecco

Zzzlatokopka → křížek napíšeš (na počítači) budťo „pravý Alt + x“ a nebo „Alt + 35“…
😉