Pajena

Jak se volá ze skrytého čísla?

Jak zavolám ze skrytého čísla?
Na mobilu , myslím techniku..

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, zda z pevné linky nebo z mobilu. U pevné linky zvedneš sluchátko, vytočíš číslo a pokud to na druhém konci někdo vezme, tak mluvíš. U mobilu je to trošku jiné. Zvolíš číslo a necháš vyzvánět, pokud to někdo vezme, mluvíš.
Tak znovu: zvolíš číslo, zmáčkneš vytáčení a necháš vyzvánět. Pokud to na druhé straně někdo vezme hovoříš. Toť celé. Myslím, že i zcela jasné.

Další odpovědi
ivzez

Skrytí čísla musíš navolit před vlastním voláním.

V případě jednorázového skrytí navol
#31#xxxxxxxxx
Místo xxxxxxxxx dosaď číslo volaného.

Kdybys chtěla se skrytým číslem volat stále, musela bys vytočit
*31# (odeslat zeleným tlačítkem).
Pro deaktivaci bys musela zeleným tlačítkem odeslat kód #31#.

Kryšpín

Akorát, že během několika sekund již skrýtá Pajena nemusí být

Boban Kh

V nastavení telefonu.
Nastavení volání/ odeslat mojí identifikaci.
Ale samozřejmě záleží na typu tlf.
Další možnost je kontaktovat svého operátora.
Ovšem skrýt číslo se dá POUZE u volání, nikoliv u SMS!