Amisek

Jak zjistit kdo volá ze skrytého čísla…

Dobrý den,nevíte někdo jak zjistit skryté číslo??Pokaždé když hovor vezmu je na druhé straně ticho a to trvá do téé doby než já sama tel.položím.Nemůže to být také chyba operátora??Já myslím že spíš úchyla…Děkuji za info

Nejlepší odpověď
Bumbes

bohužel to neni zadarmo

Zdroj: mobil.idnes.cz/te­rorizuje-vas-nekdo-pomoci-mobilu-operatori-vam-pomohou-jen-castecne-1zy-/mob_tech.asp?c=A070327_­155118_mob_tech_hro

Další odpovědi
kropitko

Tak podle mého se to zjistit nedá,pokud ano,tak by mě to také zajímalo. Jinak jedinou radu,kterou pro Vás mám,nezvedejte to,jestli je to úchyl přestane ho to bavit. Chce to výdrž a pevné nervy…

Miroslavst

Od toho to je skryté číslo, aby nebylo vidět kdo volá.
Ale jinak vlez do sluchátka, prolez a podívej se kdo je na druhé straně.
Operátor to nebude, může to být banka pokud jim dlužíš nebo i jak říkáš ten úchyl.
Pokud by se to stupňovalo, podat oznámení na policii a oni to zjistí.
A jinak, ať si volá.
Odlož telefon bokem, občas udělej ááách a nech ať poslouchá. Zajdi na záchod , dej telefon k hajzlu a spláchni :D:D, ať si poslechne.
On to platí, tak ať utrácí.

Džanička

Já skrytá čísla vůbec neberu..Jednou se mi stalo že mi někdo pořád volal a sprostě nadával,tak jsem do telefonu řekla že zavolám na policii a oni už si zjistí kdo mě pořád obtěžuje,a najednou byl klid..

oskar

Že Vás to vzrušuje podívám kdo volá a neberu to.

Wool

ja su taky uchyl a nikomu nevolam..

FOG

Nemusi jit vzdy o uchyla.Ja mel podobny problem a hlavne v noci. Nakonec jsem zjistil od znameho ,co dela pro telefonni company,ze nejaka spolecnost se snazi,abych si zakoupil jiny telefonni pristroj – s digitalnim displejem,co mi ukazuje,kdo vola,jedna se pevnou linku a to samozrejme zase stoji mesicne vice penez.
Pak mi poradil tel. cislo,na ktere mam zavolat a odmte doby mam nastesti pokoj.je to jako vlezla reklama nebo spam na PC.

Cullinda

Nevím jestli to funguje, ale známý měl stejný problém a operátor mu nabídl, že za cca 500 Kč mu to číslo odtajní, pokud to ovšem bude číslo soukromé osoby. – to znamená, že pokud by to byl služební telefon policajta, právníka, doktora a pod, tak těch 500Kč vysolí a oni mu to stejě neřeknou.