Avatar uživatele
Amisek

Jak zjistit kdo volá ze skrytého čísla…

Dobrý den,nevíte někdo jak zjistit skryté číslo??Pokaždé když hovor vezmu je na druhé straně ticho a to trvá do téé doby než já sama tel.položím.Nemůže to být také chyba operátora??Já myslím že spíš úchyla…Děkuji za info

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Rico, ušááček před 5022 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

bohužel to neni zadarmo

Zdroj: mobil.idnes.cz/te­rorizuje-vas-nekdo-pomoci-mobilu-operatori-vam-pomohou-jen-castecne-1zy-/mob_tech.asp?c=A070327_­155118_mob_tech_hro

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Tak podle mého se to zjistit nedá,pokud ano,tak by mě to také zajímalo. Jinak jedinou radu,kterou pro Vás mám,nezvedejte to,jestli je to úchyl přestane ho to bavit. Chce to výdrž a pevné nervy…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Od toho to je skryté číslo, aby nebylo vidět kdo volá.
Ale jinak vlez do sluchátka, prolez a podívej se kdo je na druhé straně.
Operátor to nebude, může to být banka pokud jim dlužíš nebo i jak říkáš ten úchyl.
Pokud by se to stupňovalo, podat oznámení na policii a oni to zjistí.
A jinak, ať si volá.
Odlož telefon bokem, občas udělej ááách a nech ať poslouchá. Zajdi na záchod , dej telefon k hajzlu a spláchni :D:D, ať si poslechne.
On to platí, tak ať utrácí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já skrytá čísla vůbec neberu..Jednou se mi stalo že mi někdo pořád volal a sprostě nadával,tak jsem do telefonu řekla že zavolám na policii a oni už si zjistí kdo mě pořád obtěžuje,a najednou byl klid..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Že Vás to vzrušuje podívám kdo volá a neberu to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wool

ja su taky uchyl a nikomu nevolam..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Nemusi jit vzdy o uchyla.Ja mel podobny problem a hlavne v noci. Nakonec jsem zjistil od znameho ,co dela pro telefonni company,ze nejaka spolecnost se snazi,abych si zakoupil jiny telefonni pristroj – s digitalnim displejem,co mi ukazuje,kdo vola,jedna se pevnou linku a to samozrejme zase stoji mesicne vice penez.
Pak mi poradil tel. cislo,na ktere mam zavolat a odmte doby mam nastesti pokoj.je to jako vlezla reklama nebo spam na PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Nevím jestli to funguje, ale známý měl stejný problém a operátor mu nabídl, že za cca 500 Kč mu to číslo odtajní, pokud to ovšem bude číslo soukromé osoby. – to znamená, že pokud by to byl služební telefon policajta, právníka, doktora a pod, tak těch 500Kč vysolí a oni mu to stejě neřeknou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika