dust8

Kolik tak čísel má váš telefonní seznam v mobilu?

Odpovědi
JežíšKristus

50-75

Ale v zásadě je nepoužívám. Na zprávy mám Messenger, na audio/videohovory Whatsapp.

seraphico

75-100

Konkrétně 81.

Pepa25

Jiná odpověď

Proboha, proč anketa končí už u 100? Někde kolem 250 aktivních tel. čísel + další kontakty …

Drap

Jiná odpověď

Nikdy jsem je nepočítal a ani nesledoval kolik jich mám. Za ta léta předpokládám že jich bude více jak 200, ale to přece neni nijak důležité a tobě ani nikomu jinému to nebude k ničemu dobré.

Hlada

Jiná odpověď

Kontakty nemažu, teď jich mám 579.

zvonisek

0-25

Asi do 25

Mr. Marek

Kašlu na mobil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.