Meri

Jak můžu dát své aplikace na android?

Nemusí to být na Google Play jen třeba do mého telefonu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jen ještě doplním, že řada Android telefonů v rámci bezpečnosti má zakázanou instalaci aplikací z neznámých zdrojů, takže je potřeba to v nastavení povolit.

Další odpovědi
kuřecí

Přes USB ??

anonym

Připojíš telefon k počítači, kde tu aplikaci máš (BT, wifi, kabel…), případně vyndáš paměťovou kartu, tu připojíš do počítače (přes čtečku).
Aplikaci zkopíruješ do telefonu (na kartu – tu pak vrátíš do telefonu).
A pak aplikaci v telefonu spustíš.
Pokud umíš .apk napsat, je její instalace jednoduchá…
😉

anonym

nejrychlejší způsob je poslat si instalační balíček APK na gmail jako přílohu … tu v gmailu na telefonu rovnou otevřeš a instaluješ. Email pak vymažeš nebo archivuješ pro pozdější nějakou pozdější instalaci. Je to ale nestandardní postup (standardně se instaluje pouze z google play) takže budeš muset jít do nastavení a nejdřív vůbec povolit instalaci aplikací z jiných zdrojů než google play.
Doplňuji:
první dvě slova „nejrychlejší způsob“ měním na „způsob který mi připadá rychlý a jednoduchý“ 🙂 — v zájmu objektivity

brazdarom19

No záleží jak to myslíte. Pokud nainstalovat do vlastního telefonu, tak to by nemělo být až tak těžké. Vývoj mobilní aplikace na zakázku je moje práce, takže v rámci testování toto dělám prakticky pořád. Pokud to ale myslíte tak, jak umístit vaši aplikaci třeba na Play Store, tak tam už je to trochu složitější.

Lurius

Chceš říct že sis vytvořil aplikace pro android ale neumíš je nainstalovat? :D